Philips GC 9650/80 Żelazko z generatorem pary

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 139,00 zł 1139.00
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

GC 9650/80 GENERATOR PARY PHILIPS

 • Ciśnienie do 7,5 bara
 •  Silne uderzenie pary do 500 g
 • Zbiornik wody o poj. 1,8 l
 • Odłączany zbiorniki wody
 • Duży, odłączany zbiornik wody z możliwością szybkiego napełniania
 •  

Odłączany zbiornik wody umożliwia łatwe napełnianie bez konieczności wyłączania urządzenia. Duży otwór pozwala w łatwy sposób napełniać zbiornik pod kranem. Pojemność 1,8 l daje możliwość wygodnego prasowania przez nawet 2 godziny bez konieczności uzupełniania wody

 

 • Oszczędność energii dzięki trybowi ECO

Tryb ECO pozwala oszczędzać energię z zachowaniem dotychczasowej efektywności prasowania. W trybie ECO ilość wykorzystywanej pary jest mniejsza, jednak nadal wystarczająca do wyprasowania wszystkich ubrań.

 

 • Prasujesz jeans lub jedwab? Nie musisz zmieniać ustawienia temperatury

Dzięki technologii OptimalTemp nie trzeba już tracić czasu na zmienianie ustawień temperatury, na czekanie aż urządzenie się nagrzeje lub ostygnie ani na sortowanie ubrań. Można prasować różne tkaniny — od dżinsu po jedwab — bez ryzyka przypalenia dzięki doskonałemu połączeniu temperatury i ciągłego, silnego strumienia pary.

 

 • Skuteczne zabezpieczenie na czas przenoszenia

Żelazko z generatorem pary jest wyposażone w zabezpieczenie na czas przenoszenia, które pozwala dokładnie zamocować żelazko do podstawy bez ryzyka jego ześlizgnięcia się lub dotknięcia gorącej stopy żelazka. Umożliwia to bezpieczne i łatwe przenoszenie żelazka do i z miejsca przechowywania.

 

 • Można bezpiecznie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania

Innowacyjna technologia OptimalTemp gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Zapewnia prasowanie bez ryzyka przypalenia, a także umożliwia pozostawienie gorącego żelazka bezpośrednio na desce do prasowania — bez żadnych zniszczeń. Pozwala to zmniejszyć wysiłek nadgarstków, ponieważ nie trzeba już tak często podnosić żelazka z podstawy.

 

 • Automatyczne wyłączanie zapewniające bezpieczeństwo i oszczędność energii

Jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłącza urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia komfort psychiczny w kwestii bezpieczeństwa.

 

Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin

To żelazko zapewnia doskonałą jakość prasowania — potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Program Woolmark Apparel Care ma zadanie pomóc klientom w zidentyfikowaniu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ubrań, które firma Woolmark zatwierdziła do stosowania na odzieży wełnianej. Do tej pory jedyną marką związaną z produktami do prasowania, która otrzymała od instytutu Woolmark certyfikat Gold, jest marka Philips oferująca oryginalną technologię OptimalTemp. Można mieć pewność, że produkty do pielęgnacji odzieży zatwierdzone przez firmę Woolmark zapewnią wełnianym tkaninom idealną ochronę.

Stopa firmy Philips o najlepszym poślizgu i najwyższej odporności na zarysowania

T-ionic Glide to najlepsza stopa żelazka oferowana przez firmę Philips. Zapewnia ona doskonały poślizg, dzięki któremu prasowanie jest łatwiejsze i szybsze. Jest wyposażona w podstawę ze stali szlachetnej, która jest twardsza i bardziej wytrzymała niż aluminium, oraz zintegrowaną warstwę tlenku tytanu tworzącą zaawansowaną barierę przed zarysowaniami. Ponadto precyzyjnie zaprojektowany kształt i otwory zapewniają jeszcze lepsze rozprowadzanie pary i szybsze usuwanie zagnieceń.

 

 • Silny strumień pary zapewniający skuteczne usuwanie zagnieceń

Zyskaj możliwość superszybkiego prasowania dzięki rewolucyjnej technologii. Silny, ciągły strumień pary pozwala wygładzić nawet uporczywe zagniecenia oraz łatwo i szybko wyprasować grubsze tkaniny. Oprócz tego można też skorzystać z dodatkowego silnego uderzenia pary, które przydaje się podczas prasowania w pionie lub w przypadku najbardziej uporczywych zagnieceń.

 

 • Lekkość i wygodne manewrowanie

Żelazko z generatorem pary ma idealną wagę — jest niezwykle lekkie i wygodnie się nim manewruje. Swobodnie przesuwa się po odzieży, szybko usuwa nawet najtrudniejsze zagniecenia i nie powoduje obciążenia nadgarstka. Sprawia również, że prasowanie w pionie jest bardzo proste i skuteczne — można teraz wygodnie i skutecznie usunąć zagniecenia z delikatnych ubrań, takich jak jedwabne bluzki, sukienki i marynarki, a nawet z trudnej do prasowania odzieży z plisami, dekoracjami, guzikami itp.

 

 • Prosty i wydajny system usuwania kamienia

Regularne usuwanie kamienia chroni żelazko i pozwala zachować optymalną wydajność pary. Precyzyjnie zaprojektowany i idealnie umiejscowiony system Easy De-Calc Plus to doskonały sposób na pozbycie się kamienia i przedłużenie okresu eksploatacji żelazka z generatorem pary. Żelazko przypomina o konieczności czyszczenia i usuwania kamienia za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Następnie gdy urządzenie ostygnie, wystarczy wyjąć pokrętło funkcji Easy De-Calc, przelać brudną wodę z kamieniem do kubka i usunąć.

 

 • Prasuj wydajnie przy minimalnym natężeniu hałasu

Duża moc pary nie musi oznaczać głośnego prasowania. Prasuj w otoczeniu członków rodziny, oglądając telewizję lub słuchając muzyki — nie będzie Ci przeszkadzał żaden hałas. Generator pary jest wyposażony w filtry pary wyciszające hałas, a także w platformę pochłaniającą dźwięk, która ogranicza odgłosy pompy w podstawie.

 

DANE TECHNICZNE

Bez konieczności regulacji temperatury  Tak

Ciśnienie Maks. 7,5 bara

Silne uderzenie pary Do 500  g

Odłączany zbiornik wody Tak

Pojemność zbiornika wody 1800  ml

Waga żelazka 0,8  kg

Usuwanie kamienia i czyszczenie Funkcja Easy De-Calc Plus

Automatyczne wyłączanie Tak

Szybkie usuwanie zagnieceń

Ciągłe wytwarzanie pary Do 150  g/min

Moc Maks. 2400  W

Ciśnienie Maks. 7,5 bara

Gotowość do użycia 2  min

Silne uderzenie pary Do 500  g

Technologia pary na żądanie Tak

Zróżnicowane poziomy pary Tak

Prasowanie w pionie Tak

Napięcie 220–240  V

Wygodne użytkowanie

Obracany przewód Przewód obracający się o 360 stopni

Odłączany zbiornik wody Tak

Wyjątkowo duży otwór wlewowy Tak

Czas nagrzewania 2  min

Długość węża 2  m

Alarm niskiego poziomu wody Tak

Długość przewodu zasilającego 1,8  m

Precyzyjna końcówka parowa Tak

Gotowość do użycia Wskaźnik świetlny

Wskaźnik dźwiękowy

Napełnianie w dowolnym momencie podczas użytkowania Tak

Bezpieczeństwo dla każdej tkaniny nawet delikatnych, takich jak jedwab

Automatyczne wyłączanie Tak

Stopa żelazka T-ionicGlide

Możliwość stosowania wody z kranu Tak

Pojemność zbiornika wody 1800  ml

Rozmiar i waga

Wymiary opakowania (S x W x D) 31 x 35 x 51  cm

Wymiary produktu (S x W x D) 23,3 x 28,5 x 45,3  cm

Waga żelazka 0,8  kg

Waga żelazka i podstawy 5,1  kg

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl